Kui istud higistades 9-5ni kontoris ja peidad ka mõne pisaragi aknast päikest vaadates, siis võib õhtul koju jõudes ikka väga nüri meel olla. Päike enam peale ei hakka, niisama istuda ka ei tundu otstarbekas ja paljudel juhtudel hakkab päike juba 6-7 ajal majade varju kaduma ning hämarus läheneb ruttu.

Mida siis teha, tekkis minulgi küsimus varvast diivani serval kõlgutades. Ja äkki meenus Stroomi rand, SurfTown ja SUP matk! Olen varasemalt palju head kuulnud sellest, sest see on väga casual ja mõnus viis kuidas rannategevust ning õhtut seltskonnaga nautida.

Broneerimine on väga lihtne, kui 5 sõpra on kohe kaasa võtta! Lihtsalt üks kõne, kus tuleb vastata kuupäeva, kellaaja soovile ja lisaks palju siis inimesi tulemas on. Paarikesed peavad arvestama siiski sellega, et grupp peaks sisaldama 5 inimest matka toimumiseks. Ehk siis pange vaim valmis, et uute inimestega tutvuda ja see lahe trip läbi teha!

Meie võtsime seekord matka alguseks 20:30, et ikka täis elamust päikeseloojangust saada. Samas pakutakse ka sellest varasemaid aegu ja nendele hulludele, kes und ei tunne, pidid toimuma hakkama ka hommikused päikesetõusu eelsed SUP matkad! Kohale jõudes ootas ees positiivne seltskond, kes väga abivalmilt kohe tegutsema asusid. Kiire brief, laud ja aer kätte ja vees me olimegi.

Kõik uhasid tublisti ja üritasid tuulega võidelda, mis õigelt teelt pidevalt meid ära puhus. Tegevust oli palju ja mina oma katsetustega suutsin ka püsti jalapealt vees ära käia. Üllatuseks oli juba praegu vesi vaid jahutav. Kui tavaliselt tuleb pärast vees käimist mul, kui külmavaresel, korraliku tuulega külm nahavahele, siis selle päeva soojakraadide juures (+26) polnud külmast juttugi.

 

Kõige selle kõrval oli meie pea kohale ilmunud ka korralik äikesepilv, mis andis elamusele vaid juurde. Peab mainima, et vihm, päike ja äike koos oli väga kummaline ja huvitav olukord veepeal väikese planuga sibades.

Matka lõpuks hakkasid õnneks kõik pilved kaduma, päike soojendas veel viimast korda enne horisondi taha langemist näolappe ja kõik said veel rahulikult viimased pildid madalas vees ära teha. Kokkuvõttes üli rahul selle käiguga ja julgen soojalt soovitada kõigile seda tegevust. Midagi keerulist pole ja elamus on mõnus!

Tekkis endalgi isu või otsid ägedat kingitust? Vaata siia


Kerth on Team Chilli liige, kes katsetab erinevaid Chilli elamusi. Kui ka Sina sooviks saada Chillijaks, siis vaata siia.