Olen Alter Ego restoranist mitmeid kordi mööda jalutanud ja mõelnud, et sinna võiks teinekord minna, kuid polnud seda siiani teinud. Ühel neljapäeva õhtul avanes mul aga selleks võimalus 🙂 Olin parasjagu oma välismaalasest sõpru võõrustamas ja ühtlasi ka Rotermanni kvartali läheduses ning Alter Ego tundus mõnus koht, kus õhtut veeta. Seadsimegi oma sammud sinnapoole.

Ukse peal tervitas meid rõõmsameelne teenindaja, kes meid lauda juhatas ning menüüd kätte jagas. Menüü oli isuäratavaid valikuid täis, kuid peale teenindajaga nõu pidamist, tellisin eelroaks krevetivarda tempuras terava Romesco kastmega, pearoaks Hispaania hirvefilee, mille juurde kuulus petersellijuure kreem, seene samosa ja punaveini kaste ning magustoidu otsustamise jätsin pärastiseks.

Kõik road olid ilusasti serveeritud ja maitsesid samuti väga hästi. Kreveti tempura oli mõnusalt krõbe ning hirve puhul meeldis mulle eriti kõrval olev punaveini kaste. Lisaks ei saa mainimata jätta sealset veinivalikut ja teadlikku teenindajat, kes oskas väga hästi meile erinevate käikude juurde veine soovitada.

Kuna meid oli lauas kokku neli, õnnestus mul kõrvalt ka head paremat ampsata 😀 Väga mõnusad ja põnevad nägid välja näiteks kalmaarid tinditempuras. Kuid erilise kiituse teeksin hoopis pannil pruunistatud tuunikala steigi salatile, vot see oli tõepoolest nii hea, et ainuüksi selle pärast tasub sinna tagasi minna!

Lõpetuseks tegime ka magustoidu ringi, milleks valisime kõik Kataloonia kreemi karamellistatud suhkru ka värkete marjadega. Koos kohviga oli see mõnus lõpetus toredale õhtule.

Jäime oma külastusega väga rahule! Aitäh Alter Ego!

Kui soovid samuti oma maitsemeeli hellitada ning toredat õhtut veeta, siis haara Chilli kodulehelt Alter Ego kinkekaart. Kinkekaart on müügil ka Rahva Raamatu kauplustes.