“Eesti suvi – väike, aga tubli,” laulis Chalice. Täpselt need sõnad kumasid läbi minu kolju, kui ühel sombusevõitu neljapäeval sammud Mustamäe SPA 21+ poole seadsin. Plaan minna oli juba mitu kuud hinge kõnetanud, aga viimase tõuke andis jahe suvetuul.

Neljapäevad on spaaliste jaoks toredad, sest põhimassid saabuvad alles reedel või laupäeval. Ja mida vähem masse, seda rohkem feng-shuid, eksju. Elu esimesse “täiskasvanute SPAsse” sisenesin kell 20, teadmisega, et sulgemiseni on 3h aega. Täpselt piisav aeg, et nahk pehmeks spaatada.

 

Käepaelad käes, hommikumantel ümber, rätt kaenlasse, nahk dušši all märjaks, uks lahti ja … suu jäi ammuli. Avanev vaatepilt oli väga tšill. Laes toimus värvidemäng, kõlasid rahustavad loodushääled ja kogu vaib oli ekstra malbe. Masse ei olnud ja oli näha, et detailidele on rõhku pandud. 

Ei tea, kas ma jään vanaks, aga isegi laes olevad lühtrid jätsid üliägeda mulje.

Igal saunal oli oma stiil. Oli klassikaline saunamajake, kus saunavana juhendamisel erinevad rituaalid toimuvad ja ka laevukese stiilis saun, kus Jaan Tätte kõrvu paitas. Soolasaunas hõõrusin end mee ja kohviseguse soolaga kokku ja mudasaunas uhasin nägu naerul mudaga ringi. Mõnus.

Ümberringi oli palju lebolaid, kus kahekesi (või soovi korral kolmekesi) puhata ja kosutust pakkusid tasuta puuviljad ja vesi. Õueala mullivann annab hea võimaluse pimedamal ajal tähti piiluda, soovi korral saad end külmas basseinis karastada ja pärast varbad võrkkiigele tõsta. Kas ühest SPAst saaks rohkemat paluda?

 

Kui Sullegi meeldib väga puhas ja laheda vaibiga “lastevaba” SPA, siis Mustamäe SPA 21+ on selleks ideaalne valik. Juttude järgi toimuvad seal nädalavahetuseti ka peod, kus DJ keerutab plaate ja uksed on avatud kuni kella kaheni öösel.

PRO TIP! Vaata, et jätad alati oma mantli ja saunalina asukoha meelde. Nimelt on nad kõik purpurpunased ja korra õnnestus mul mantlite virnast täiesti vale mantel haarata. Taskute sisu järgi võis oletada, et see kuulus mõnele naisterahvale. Ups…


Silver on Team Chilli liige, kes katsetab erinevaid Chilli elamusi. Kui ka Sina sooviks saada Chillijaks, siis vaata siia.