Sama kindlalt nagu Ott Tänak liigub WRC tiitli suunas, võtsin mina nõuks sügist trotsida ja ühel heal pühapäeval keha ja vaimu kosutada.

Täpsemalt sai plaaniks klassikaline lazy sunday: hiline brunch + lõõgastav SPA. Plaani esimese osa teostasime restoranis Sume ja teise juba Tallink Aqua SPAs.

Restorani jõudsime poole kahe paiku, kui 12-15 kestev brunch juba täistuuridel oli. Pea kõik lauad olid täis ja melu oli palju. Kes veetis kvaliteetaega eakate sõbrannadega ja kes tuli kogu perega punusid täitma. Alla 11-aastased saavad ju tasuta sisse.

Eesmärk oli üllas: toitu nautida ja samas piiri pidada, et SPAs ka tegelt hea olla oleks. Ühele heale buffetile kohaselt oli kohal härra Peekon, kelle lahkelt ka enda lauda juhatasin. Seltsimeesteks terav kaste, wokitud köögiviljad ja muidugi munapoisid. Rõõm oli näha, et ka taimetoitlastele sobivaid roogasid oli küllaga. Keda pühapäeviti kodus pannkookidega ei kostitata, leiab need samuti Sumest.

Tund aega pugitud, jõudsime järeldusele, et kõige paremini olid kokal õnnestunud lõhe, krevetisalat, Benedicti munad ja šokolaadimütsiga kreemikoogikesed. Teenindus oli kiire ja korralik, kasutatud taldrikud lahkusid laualt kärmelt.

Punu täis, klaasike kihisevat hinge all, seadsime sammud Tallink Aqua SPA poole. Tõsi, tunduvalt aeglasemalt kui muidu, kuna gravitatsioon tegi oma töö.

Spaas ootasid mitmed lahedad saunad, mõnusad basseinid ja mullivannid. Tallinki SPAd võib eriti kiita stiilse sisekujunduse (lahedad Vana-Kreeka kujud ja avarust loov lagi) ja nutikate laudade eest (topsi jaoks on eraldi auk, mis ei luba tal ümber minna). Võib öelda, et spaatamine täitis eesmärki. Uksest välja astudes oli kehas mõnus lõtvus ja mõtteis teadmine, et taas üks sügisene päev üle elatud.

Kes soovib samuti restoranis Sume brunchida, leiab hea pakkumise siit. Ja keda kõnetab SPA, saab Tallink Aqua SPA pakkumisega tutvuda siin.


Silver on Team Chilli liige, kes katsetab erinevaid Chilli elamusi. Kui ka Sina sooviks saada Chillijaks, siis vaata siia.