Selle sügise vihmased ilmad pole väljas värviliste lehtede nautimist just soosinud. Just sellepärast tuleb leida teised kohad, kus oma päevadesse veidi värvi ja rõõmu tuua. Seega, et tööst ja koolist puhata, otsustasin minna ja ära proovida Viimsi Spa. Täiuslikuks lõõgastumiseks valisin paketi Imeline ilu-päevaspaa Viimsi spas, kus lisaks spa külastusele sain valida endale ka kaks hoolitsust.

Ütlen kohe ette, et nii super kogemust mul spas käies pole olnud ja viimase paari kuu jooksul olen külastanud umbes viite erinevat spad! Kui jõudsin Viimsi spasse kohale, saadeti mind kohe teisele korrusele, kus asus Ilukeskus. Seal juhatati mind meeldivalt garderoobi ning tutvustati ära ka päevaprogramm.

Garderoob on mõeldud ainult kaheksale inimesele – jah, juba see pani mind rõõmu tundma. Mis aga veel parem – olin seal terve päeva üksinda! See tähendas privaatset dušširuumi, mugavat riiete vahetamist ja muidugi peegli eest selfie’de tegemist.

Kui ujumisriided seljas, liikusin edasi esimesel korrusel asuvasse spasse. Kõik seal oli väga hubane ning eriti rõõmustasid mind mitu erinevat sauna, kus veetsin enamuse oma ajast. Ausalt, sellel spal oli kõik, mida ootasin – mõnusad mullivannid, hubased saunad, välibassein ja mõnus bassein, kus tõesti lihtsalt olla ja mõnuleda.

Olles veidi hulljulge ja ekstreemne, käisin päris mitu korda välisaunas, kust väljudes sai otse jääkülma basseini hüpata. Oli tore näha, et haarasin sellega kaasa ka teisi. Üks hetk oli külmas välibasseinis lausa neli inimest!

Hoolitsusteks liikusin tagasi Ilukeskusesse, kus sain ennast veidi korrastada. Lisaks otsustasin enne ka veidi puhata. Selleks oli olemas suurepärane tuba, millest avanes vaade mändidele ning kus said mõnusa sooja teki all teed või vett juua.

Hoolitsusteks valisin endale klassikalise üldmassaaži ja klassikalise näohoolduse. Massaaži ruumi sisenedes tabas mind aga korraks segadus – massöör arvas minu nime tõttu, et räägin soome keelt. Kui ma segaduses talle otsa vaatasin küsis ta imestunult, et kas olen eestlane. Tore algus mõnusale tunnile.

Massöör alustas minu mudimist seljast ning tegi pehmeks kogu minu keha. Kui vahest võib massaaž ka valus olla, siis seekord vedas mul massööriga. Ütleksin, et massaaži tugevus oli selline keskmine, täpselt paras. Tänu massaažile sai minu igapäevasest kontoritööst väsinud selg sai igatahes valudest vabaks.

Viimaseks liikusin näohooldusesse, mis oli minu jaoks uus kogemus. Istusin mugavale toolile ja sulgesin silmad. Hooldust alustati minu näo puhastamisest ning pärast seda pandi peale mask, tehti näo ja kaela massaaži ning lõpetuseks sai mu nägu niisutatud mõnusa kreemiga. Pean tõdema, nägu pärast tõesti säras!

Garderoobis riideid vahetades olin aga omadega täiesti läbi – keha oli suurepäraselt puhanud. Seega kõik, kes vajavad seda ühte päeva, kus korra lihtsalt lõõgastuda ja mõnuleda, siis kindlasti soovitan proovida ilu-päevaspaad Viimsi Spas.

Soodsa Viimsi Spa ilu-päevaspaa pakkumise Chillist leiad SIIT