Vot need olid ühed mõnusad 60 minutit – lõõgastav massaaž ja samaaegselt väike treening! Kogu keha sai 15 erineva poosi abil mõnusalt läbi muditud ja oli tunda, kuidas lümfid koheselt tööle hakkasid. Peale rullimist olid lihased mõnusalt pehmed ning juba samal õhtul tundus keha paremas toonuses ja siit-sealt hell, just nagu pärast trenniskäiku. Meile meeldis väga! 

Chillitarid Roll Studios

Meie Chillitarid Maria ja Kaire käisid end Roll Studio's rullimas 😌''Vot need olid ühed mõnusad 60 minutit – lõõgastav massaaž ja samaaegselt väike treening! Kogu keha sai mõnusalt läbi muditud ja oli tunda, kuidas lümfid koheselt tööle hakkasid. Peale rullimist olid lihased mõnusalt pehmed ning juba samal õhtul tundus keha paremas toonuses ja siit-sealt hell, just nagu pärast trenniskäiku. Meile meeldis väga :)'' 👉 Kui tunned, et Sulle kuluks samuti üks rullimine ära, siis haara pakkumine siit: https://goo.gl/5Z759E

Posted by Chilli.ee on Teisipäev, 28. november 2017

 

Ohutu, sertifitseeritud, kaasaegne, stiilne ja äärmiselt efektiivne infrapunakiirguse ja kollageenlampidega täiustatud rullmassaaži masinad on mõeldud lümfisüsteemi massaaži teostamiseks ja organismi puhastamiseks. Protseduuri toime on teadlaste ja kasutajate poolt üle maailma tõestatud ning masinad on saanud hulgaliselt auhindu keha salendamise ja tervendamise valdkonnas. Rullmassaaži abil:

  • kaotad kaalu ja kehalt sentimeetreid
  • väheneb tselluliit ja lihaspinged
  • paraneb seedimine ning tõuseb lihaste ja naha elastsus
  • väljuvad organismist mürk- ja jääkained
  • stimuleerub lümfivedeliku vool

Kui tunned, et Sulle kuluks samuti üks rullimine ära, siis Roll Studio kinkekaardi leiad nii Chilli kodulehelt kui ka Rahva Raamatu kauplustest.