Mustamäe Elamus Spa on Eesti suurim spaa- ja saunakeskus, kus on 21 erilahendusega sauna6 rajaga ujulalastebasseinlasteala, lõõgastusbasseinid, täiskasvanutele mõeldud SPA 21+ ala ning rohkelt põnevaid saunarituaale Eesti parimatelt saunavanadelt.

Lisaks leiab spaast sünnipäeva- ja seminariruumidsaunabaarid ja võimaluse nautida hulgaliselt erinevaid hoolitsusi ja teenuseid (s.h saunajoogasaunarituaalid ja vesiaeroobika). Proovi omal nahal ära üks õige vihtlemine või muuda nahk siidpehmeks Hamamiga!

Täisealistele külastajatele suunatud SPA 21+ pakub lõõgastumist võimaldavat vaikustrahu ja luues omaette elamuse detailide ja personaalse teeninduse näol. Naudi mõnusaid saunasid, põnevaid saunarituaale, haara põnevat lugemist spaa raamaturiiulilt ning naudi head ja paremat eksklusiivsest saunabaarist.

Chilli hoolikalt valitud elamuskingituste alt leiad parima valiku Elamus Spa pakettidest, et veeta meeleolukas päev ning teha pai oma kehale ja meeltele! Vaata lähemalt: www.chilli.ee/elamusspa

Pane tähele, et hetkel on käimas Chilli lehel ka Elamus Spa kampaania ”päevapilet vaid 12 €” – Päevapiletid kehtivad kasutamiseks E-P kõikidel külastusaegadel (sh koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel) – Ole spaas kasvõi terve päevajapiiranguta, lihtsalt tule ja naudi! Vaata lähemalt SIIT