Umami on inimese viies maitsemeel, mis kokkuvõtvalt tähistab rikkalikku maitsenaudingut. Nii on ka Tallinnas Mustamäel roheluse keskel asuvale restoranile Umami nagu nimestki aimata võib iseloomulik kirg maitsva toidu vastu. Restorani jaoks on kogu maailma maitserikkus nende mänguväljakuks.

Umami restoran on kahe “toiduhullu” Janno Lepiku ja Kristjan Peäske teiseks toidukohaks. Nende kireks on värvirikas toit, mis on valmistatud kvaliteetsest, värskest ja hooajalisest toorainest. 

Toitu tehes loeb armastus, mitte peenutsemine, seeläbi pakutakse Umamis vaid ausaid ja lihtsaid, kuid maitserikkaid roogasid. Restoran on lihtne, aga isikupärane. Imemaitsvate roogade pakkumiseks teeb restoran järjepidevalt koostööd kohalike talumeestega, kuid rõõmuga lisatakse gastronoomilisele kogemusele särtsu ülemere eksootikaga.

Restorani joogivalik pretendeerib valiku laiuse asemel originaalsusele. Värskelt pressitud mahladest käsitööõllede, hoolikalt valitud veinide ning kohapeal valmistatud napsudeni – nõnda leitakse sobiv ka valivaimale maitsele. Käsitööõlle sõprade rõõmuks pruulitakse isegi oma õlut!

Umamis on lapsed alati teretulnud – nemad on meie tulevik ja seega väärivad nad ka head toitu. Selleks, et väikestel põnevam oleks, on neid ootamas teise korruse mängutuba ning hoovipealne liivakast. Loomulikult on nende jaoks loodud ka ülimaitsev lastemenüü! Naeratavaid vinkusid Umamist ei leia, teenindajad naeratavad aga alati!

Umami Resto on rahva seas armastatud põhjusega. Veendu selles Sinagi!


Soovid samuti antud restorani külastada või otsid kellelegi kingitust? Soeta kaunis kinkekaart, mis hõlmab õhtusöögipaketti kahele inimesele.