Mul on valgete laudlinadega restode vastu allergia! Kõik on pingutatult peen ja viisakas ning õhk on üledoseeritud parfüümist paks. Sellistes restoranides olen olude sunnil korduvalt käinud, käin ka edaspidi ja sellega tuleb lihtsalt ära harjuda. Jumal tänatud, et vanalinna ääres asuv restoran Lusikas ei ole selline.

 

Ta on kindlasti viisakas, aga mitte üleliia peenutsev. Korralikum ürp võiks ikkagi seljas olla, seega andsin deodorandipudelile valu ja panin +23 kraadisel õhtupoolikul bleiseri selga. Ülla eesmärgikolmekäiguline õhtusöök nimel elab selle mugavuse üle.

 

Teenindus oli kiire, vein saabus lauda hetkega ja viiv hiljem ka eelroad: üleküpsetatud kitsejuustu salat, saiakorvike ja kammkarbid. Salat täitis ideaalselt oma eesmärki (tahaks ka ise osata sellist teha) ja karbid olid hästi tehtud (tihtilugu küpsetatakse Eestis nad üle).

 

Kärme nämm-nämm ja lauale saabusid veisefilee ja sinimerekarbid (linnalegend räägib, et Lusika karbid on Tallinna parimad). Magustoiduks tuli lauda prantsusepärane õunakook.

 

Kaks sumedat tundi hiljem tänasime Marekut ülimalt meeldiva teeninduse eest. Mõnus koht. Soovitan. Eriti teeninduse pärast, mis oli viisakas ja muhe aga mitte ebaloomulikult peenutsev.

Kui soovid samuti Lusikasse õhtustama minna või kellegile sellist elamust kinkida, siis vaata siia.


Silver on Team Chilli liige, kes katsetab erinevaid Chilli elamusi. Kui ka Sina sooviks saada Chillijaks, siis vaata siia.